Türk Mangalasına ilgi duyan ve Türk Mangalası oyunları ile ilgili gelişmeleri takip etmek isteyen; turnuvalarda boş kontenjan olması durumunda turnuvalara katılma hakkına sahip olan kullanıcı grubumuz zk.MangalaSever grubudur. 

Dokuz Kumalak'a ilgi duyan ve Dokuz Kumalak Oyunu ile ilgili gelişmeleri takip etmek isteyen; turnuvalarda boş kontenjan olması durumunda turnuvalara katılma hakkına sahip olan kullanıcı grubumuz zk.DokuzKumalakSever grubudur. 

Oware'ye ilgi duyan ve Oware Oyunu ile ilgili gelişmeleri takip etmek isteyen; turnuvalarda boş kontenjan olması durumunda turnuvalara katılma hakkına sahip olan kullanıcı grubumuz zk.OwareSever grubudur. 

Bestemşe'ye ilgi duyan ve Bestemşe Oyunu ile ilgili gelişmeleri takip etmek isteyen; turnuvalarda boş kontenjan olması durumunda turnuvalara katılma hakkına sahip olan kullanıcı grubumuz zk.BestemşeSever grubudur. 

Othello'ya ilgi duyan ve Othello Oyunu ile ilgili gelişmeleri takip etmek isteyen; turnuvalarda boş kontenjan olması durumunda turnuvalara katılma hakkına sahip olan kullanıcı grubumuz zk.OthelloSever grubudur.