Dama Eğitimleri Kayıt işlemleri

Zeka Sporları Oyunları Konfederasyonu ve Uluslararası Dama Federasyonu (International Draughts Federation - IDF) ortaklığında verilecek olan 100 Uluslararası (10x10 Çapraz Dama) ve Draughts-64 (Türk Daması, Rus Daması vb) eğitimleri hakkında detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabileceğiniz gibi çağrı merkezimizi de arayabilirsiniz. 

Eğitimler çevrimiçi uzaktan eğitim olarak yapılacak olup; yıl içinde Ankara'da düzenli olarak uygulama eğitimleri yapılacaktır. Ankara haricinde her yıl en az bir kere olmak üzere tüm bölgelerde merkezi bir şehirde uygulama eğitimi düzenlenecektir. 

Uzaktan eğitime katılan tüm eğitmenler Zeka Sporları ve Oyunları Konfederasyonu tarafından düzenlenen dama turnuvalarına oyuncuları ile katılma hakkına sahip olacaktır.

Dama Eğitmenliği programını başarı ile tamamlayan ve Zeka Sporları ve Oyunları Konfederasyonu Dama Eğitmeni olmaya hak kazanan eğitmenlerimize Türk Daması, 10x10 Çapraz Dama ve Draughts-64 (64 Kare Dama Oyunları) sertifikaları verilecektir. 

IDF başvurumuzun kabulü ve ilk yıl çalışmalarımız nedeniyle 3 eğitim ve sertifikası tek bir başvuru ile verilecektir.(Kampanya bittikten sonra her branş için ayrı kayıt alınacak olup, her bir eğitim 175 TL olacaktır.) Bu kampanya kısa bir süre için geçerli olup Konfederasyon önceden haber vermeksizin kampanyayı sonlandırabilir. 

Eğitimlere kayıt olmak için aşağıdaki işlemleri yapmalısınız. 

1. Eğitim katkı payı ücreti olan 175 TL kayıt ücretini yatırmalısınız. Ödeme için BDDK onaylı ödeme aracı kuruluşu iyzico tarafından sağlanan hizmeti kullanabilirsiniz. Ödeme linki için tıklayınız.

2. Kayıt işleminizin tamamlanması için gerekli olan bilgileri bize ulaştırmanızı sağlayacak formu doldurmalısınız. Form için tıklayınız. 

3. Sertifikanızın hazırlanması için gerekli belgelerinizi bize ulaştırmalısınız. Belgelerinizi tarayarak veya akıllı cihazlarınızla fotoğrafını çekerek bize eposta ile gönderebilirsiniz. Akıllı cihazlarla fotoğraf çekerken belgenin tam üzerinden ve mümkün olduğu kadar yakından çekim yapmaya dikkat etmelisiniz. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (1. Nüfus cüzdanı fotokopisi 2.Vesikalık fotoğraf 3. E-Devlet sisteminden alınan sabıka kaydı)

4. Katkı payını yatırdıktan ve kayıt formunu doldurduktan sonra en geç 48 saat içinde hesabınız aktif hale getirilerek tarafınıza bilgi verilecek ve eğitime başlamanız sağlanacaktır. 

 

KULLANICI GİRİŞİ