Kimler katılabilir: 

1. LisansPlus Othello Oyuncuları (1. Grup Katılımcı )

2. Othello Eğitmenleri (2. Grup Katılımcı)

4. LisansBasic Othello Oyuncuları (3. Grup Katılımcı)

5. Othello Oyunu Severler (4. Grup Katılımcı)

Başkası adına başvuruda bulunacaksan lütfen dikkat et! Kimin adına başvuru yapıyorsan o kişinin hesabı ile sisteme giriş yapmalısın. 

1. Grup Katılımcı Başvuru Şartları 

Birinci grup katılımcıları için seçme turnuvaları katkı payı ücreti 250 TL'dir. 

Başvuru yapmak için LisansPlus oyuncu hesabınızla giriş yapmalı ve katkı payı ödeme işlemini tamamlamalısınız. 

2. Grup Başvuru Şartları 

Othello Eğitmenlerimizin seçme turnuvaları katkı payı ücreti 500 TL'dir. 

Başvuru yapmak için Othello Eğitmenliği Hesabınız ile giriş yapmalı ve katkı payı ödeme işlemini tamamlamalısınız. 

3. Grup Başvuru Şartları 

LisansBasic Othello Oyuncuları için seçme turnuvaları katkı payı ücreti 600TL'dir. Kayıt işlemini tamamlayan LisansBasic Oyuncuları LisansPlus'a çekilir. 

Başvuru yapmak için LisansBasic oyuncu hesabınızla giriş yapmalı ve katkı payı ödeme işlemini tamamlamalısınız. (LisansBasic oyuncu kayıt işlemleri sadece Othello Eğitmenleri tarafından sağlanmaktadır. Eğer Konfederasyonumuz Othello Eğitmeni tarafından eğitim alıyorsanız lütfen öncelikle LisansBasic kaydınız için eğitmeninize başvurunuz.)

4. Grup Başvuru Şartları 

Genel Kullanı (Oyunsever) kategorinde kayıtlı oyuncuların seçme turnuvasına katılması için 900 TL katkı payı ödemeleri gerekmektedir. Başvuru sonrasında kullanıcı LisansPlus Othello Oyuncusu olarak tanımlanacaktır. 

Başvuru yapmak için Genel Kullanıcı(zk.OyunSever) oyuncu hesabınızla giriş yapmalı ve katkı payı ödeme işlemini tamamlamalısınız. 

ÖNEMLİ! Turnuva duyurusunun yapılması ile birlikte turnuva başvuru tarihinin sonlanmasına kadar geçen sürede tüm temsilci, eğitmen ve bireysel olarak LisansPlus başvuruları askıya alınır. 1. Grup Başvuru şartlarından yararlanmak için başvuru tarihinden önce LisansPlus Othello Oyuncu olmak zorunludur. 

  • HER 100 BAŞVURU İÇİN BİR ASIL BİR YEDEK OYUNCU SEÇİLECEKTİR.
  • Oyuncu seçimi yapılması için minimum gerekli oyuncu sayısı 30 oyuncudur. 
  • Seçilen oyuncunun oyuncu olması durumunda varsa eğitmeni, eğitmen olması durumunda varsa temsilcisi de ödüllendirilecektir. 

Ödüllendirmeye neler dahil

  • Belirlenen toplanma noktasından (TN) uçak bileti. TN-Belçika-TN
  • Havalimanı ve otel arasında transfer.
  • Otel konaklama bedeli. 
  • Turnuva katılım ücreti. 

Yukarıda belirtilenler haricinde diğer masraflar katılımcıya aittir. 

Bireysel Katılım

Bireysel katılım nedir? Bireysel Katılım oyuncu seçme aşamasına katılmadan ülkemiz adına belirtilen uluslararası organizasyonda yarışma hakkını elde etmeyi kapsamaktadır. Bu şekilde yapılan başvurular seçme turnuvasına katılıp ödül etseler dahi ödüllerini teslim alamazlar ve ödül bir sonraki kişiye devredilir. 

Bireysel Katılım iki farklı şekilde yapılabilir. 

  1. Ulaşım ve konaklama dahil paket.
  2. Sadece Bireysel Katılım Katkı Payı ödeyerek. 

Ulaşım ve Konaklama Dahil Paket 

Ödüllendirmeye dahil olan tüm konular bu pakete dahildir. Bu seçenekten yararlanarak bireysel katılım ile ülkemiz adına bu organizasyonda yarışmak için bizimle buraya tıklayarak whatsapptan iletişime geçebilirsiniz.

Sadece Bireysel Katılım Katkı Payı Ödeyerek 

Katılımcının ödüllendirme içine dahil olan tüm konularla ilgili planlamayı kendisinin yaptığı ve ödemeleri kendisinin gerçekleştirdiği pakettir. Katılımcı sadece Bireysel Katılım Katkı Payını ödeyerek ülkemiz adına yarışmaya katılmaya hak kazanır. Bu seçenek ile katılmak için bize buraya tıklayarak whatsapptan ulaşabilirsiniz.

 

Turnuva yöngergesine okumak için lütfen buraya tıklayın. 

Eğer web sitemizde hesabın varsa lütfen hesabınla giriş yap, hesabın yoksa zk.Kayıt menüsünden sana uygun bir seçenek ile kayıt olabilirsin. 

Misafir kullanıcılar bu sayfanın bu bölümünü görüntüleyemezler! Lütfen yukarıdaki menülerden oyuncu veya giriş menüsü altında yer alan Genel Kullanıcı düzeyinde kayıt işlemi yapınız.